Toronto Dil Okulu Fiyatları

Okul AdıHaftalık Ders SaatiKurs ÜcretleriHaftalık KonaklamaKayıt ÜcretiKonaklama Kayıt ÜcretiTek Yön Havaalanı KarşılamaKitap / Materyal Ücreti
4 Hafta8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 HaftaAile Yanı (HB)Yurt (SC)
Kaplan (Toronto)General English1316252036124816638433546520027015010/W
Semi-Intensive English1484285640325376722433546520027015010/W
Intensive English1652313644525936789633546520027015010/W
ILSC (Toronto)Full-Time Intensive (30 lessons/week)1240248037204960744031033520025012510/W
Full-Time Morning (24 lessons/week)1160232034804640696031033520025012510/W
Full-Time Afternoon (24 lessons/week)940188028203760564031033520025012510/W
Part-Time AM (17 lessons/week)956191228683824573631033520025012510/W
Part-Time PM (15 lessons/week)612122418362448367231033520025012510/W
CLLC (Toronto)Intensive General English9601920270036005280300-18020512075
Business English9601920270036005280300-18020512075
LSI (Toronto)General 201092.02184.03198.04264.06084.0290360185215130-
Intensive 251242.02444.03588.04888.06708.0290360185215130-
Intensive 301352.02652.03900.05200.07332.0290360185215130-
EP (Toronto)Classic AM13722441352944416409275450-250115-
Semi İntensive AM14922681388949217129275450-250115-
Super Intensive169730434267--275450-250115-
CES (Toronto)Standard Course1260238034024536630027552519527515020/w
Intensive Course1330254836124816688827552519527515020/w
Super Intensive Course1428271638225096722427552519527515020/w
Oxford Int. (Toronto)Semi-Intensive 261224.02448.03516.04688.06744.0336-18025020065/4w
Intensive 301368.02736.03948.05248.07560.0336-18025020065/4w
Super-Intensive 401604.03208.04416.05888.08832.0336-18025020065/4w
Morning 201016.02032.02892.03856.05520.0336-18025020065/4w
Afternoon 201108.02032.02892.03856.05520.0336-18025020065/4w
SSLC (Toronto)158801760252033604800330-180260150-
2010002000288038405280330-180260150-